Zpravodajství

Obrazem: dělník spadl z lešení!

Obrazem: dělník spadl z lešení!
Zdroj: HZS

Pražští záchranáři museli v pátek v osm hodin ráno vyjíždět k vážnému případu. Na Letenské ulici na Praze 1 se z lešení z výšky přibližně 8 metrů zřítil třiatřicetiletý dělník.

Zdroj: HZS

Přivolaní hasiči jej museli vyprostit ze sklepení, kam dělník spadl.

Jak portálu nova.cz řekla mluvčí pražských záchranářů Jitka Ernestová, lékaři museli muže napojit na umělou plicní ventilaci a ve vážném stavu jej převezli na oddělení Emergency Ústřední vojenské nemocnice.

Zdroj: HZS

Zásah hasičů při pádu dělníka z lešení

Zdroj: HZS

 Zdá se ale, že měl dělník štěstí. Jak nově.cz potrvdil primář oddělení JIP  Zbyněk Fuksa, stav zraněného muže je stabilní a zranění nejsou příliš vážná. "V současné době leží na u nás na JIPce", doplnil Fuksa.

Co přesně se na stavbě stalo je předmětem vyšetřování.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz