Zpravodajství

Se sekyrou napadl barmana!

Sekyrou do obličeje udeřil ve čtvrtek odpoledne jednatřicetiletý muž z Plzně v místním hudebním klubu sedmadvacetiletého barmana. Napadený je v nemocnici. Útočníka zadrželi policisté. Informovala o tom plzeňská policie.

Včera okolo půl páté odpoledne přišel jednatřicetiletý muž z Plzně na parkoviště v Prokopově ulici. Zde sekerou rozbil pravé přední okno zaparkované dodávky. Pak vešel do nedalekého hudebního klubu, kde na chodbě potkal sedmadvacetiletého Plzeňana, který v zábavním podniku pracoval jako obsluha baru. Z dosud nezjištěné příčiny sekerou, kterou předtím poškodil automobil, udeřil barmana do obličeje.

Po napadení agresor z klubu odešel, ale po několika minutách ho zadrželi policisté. Nyní je v policejní cele," řekl plzeňský policejní mluvčí Jaroslav Ibehej. Kriminalisté prověřují podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví, výtržnictví a poškozování cizí věci. Na případu se stále pracuje.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz