Zpravodajství

Ve Vltavě prý natočili žraloka!

Ve Vltavě prý natočili žraloka!

Naše redakce v neděli odpoledne obdržela záznam z mobilního telefonu. Je na něm rybář v Praze u Vltavy, kterému na háčku místo nějaké ryze české ryby uvízl žralok. Záznam poskytl televizi údajný Marek Kučera, který ale nechtěl vystoupit před kamerou. A asi věděl proč. Odborníci totiž boj rybáře se žralokem označili za výbornou prázdninovou novinářskou kachnu. Prohlédněte si obrázky!

Zdroj: TV Nova

Rybář na střeleckém ostrově v Praze bojuje se žralokem. Vše vypadá důvěryhodně důkaz v podobě úlovku ale chybí. Proč? Rybáři se prý přetrhl vlasec a ryba byla ta tam. Podle svědka, muže, který nám záznamy poslala, byl prý rybář v šoku, nikdy nic takového neviděl, a to rybaří odmalička.

Odborníci: jde o podvod!
Námi oslovený odborník z pražské ZOO videozáznam zanalyzoval a výsledek? Jde o atrapu a podvod. Údajný Marek Kučera ale trvá na tom, že žraloka viděl. Jako důkaz k telefonu přivolal i svou přítelkyni, která rovněž byla svědkem boje rybáře se žralokem.

Odborníky ale důkazní materiály velmi pobavily. I pořízené fotky prý jasně ukazují, že jde o podvrh.

A nejde o první takovou věc. Loni kdosi totiž sehnal mrtvého žraloka, vycpal jej a hodil do Vltavy. A opět to bylo o prázdninách.

Televizní noviny, nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz