Zpravodajství

Z převráceného kamionu se vysypaly minerálky

Z převráceného kamionu se vysypaly minerálky

Kuriózní nehoda zablokovala večer hlavní silnici mezi Uherským Hradištěm a Slavkovem u Brna. Z kamionu se tu vysypal náklad lahví a přepravek.


Riskantní jízda plně naloženého kamionu dopadla špatně. Řidič projel příliš rychle zatáčkou a při tom vysypal desetitisíce lahví minerálky. Střepy okamžitě zablokovaly celou silnici.

Řidič kamionu vyvázl bez zranění. Takové štěstí ale neměl motorkář, který jel v protisměru.

Po vysypání lahví na vozovku došlo také k havárii motocyklisty, ten musel být převezen do nemocnice," uvedli policisté.

Policisté museli okamžitě celý hlavní tah uzavřít. I tak se na velmi frekventované silnici vytvořily dlouhé kolony. Silničáři ale neuklidili silnici včas.

Hasičům tak nezbylo nic jiného, než silnici uklidit. Provoz se podařilo obnovit po více než dvou hodinách.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz