Zpravodajství

VIDEO: Káva s Michalem Holánem: Chci se oženit!

VIDEO: Káva s Michalem Holánem: Chci se oženit!

Ordinace v růžové zahradě vede žebříčky seriálových hitparád. Michal Holán v ní hraje gynekologa Vojtu Kaňku. Z našeho rozhovoru se stal malý dobrodružný výlet, na který vás teď prostřednictvím videoreportáže zveme.

Zdroj: TV Nova

Sešli jsme se před dabingovým studiem, ve kterém Michal Holán namlouval reklamu. „Uf, byla to dřina, ale teď už můžeme vyrazit na výlet," těšil se mladý herec. „Kam?" následovala logická otázka. „Nechte se překvapit," napínal nás.

Mezitím jsme se ještě zastavili pro jeho přítelkyni, od které se po celou dobu natáčení nehnul ani na krok. Jejich zamilovanost byla vidět v každém pohybu a gestu. „Ještě nikdy jsem k nikomu nic takového necítil," svěřil se Michal Holán a vzápětí následovalo vyznání, které nikdo nečekal. „Chtěl bych si Káťu vzít, protože si myslím, že je to žena mého života," vydechl. Co mu na to jeho přítelkyně odpověděla? Uvidíte v našem rozhovoru. 

Ordinaci v růžové zahradě sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20 hodin na Nově!

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Píše se na Deník.cz