Zpravodajství

Polívkův Napoleon měsíc řádil na bitevním poli - video

Polívkův Napoleon měsíc řádil na bitevním poli - video

Bolek Polívka se obléká do kostýmu Napoleona Bonaparta a to přesto, že oproti historické postavě rozhodně nemusí mít komplexy z malého vzrůstu. Vysvětlení v lednu přinese nový film režiséra Dušana Kleina nazvaný Svatba na bitevním poli. Na romantické komedii se podobně jako na mnoha dalších filmových skvostech podílí televize Nova.

Zdroj: Korzo

Osoba režiséra Kleina, tvůrce seriálu Ulice, není jediným pojítkem s TV Nova. Autorka populárního seriálu Pojišťovna štěstí je totiž podepsaná pod scenářem Svateb na bitevním poli. Jde o její dílo ještě ze studentských let na FAMU, a přestože už napsala tři série seriállu, Svatbami bude v kategorii celovečerních filmů debutovat.  

Klein natáčel svůj nový film od konce července a za měsíc byl s prací před kamerou hotov. Nyní ho čeká střih a v lednu premiéra v kinech. Kromě roztržky dvou moravských vesnic se mohou diváci těšit na zajímavé herecké pobsazení. Bolek Polívka ztvárnil starostu jedné obce a sekundují mu Josef Somr, Jan Budař, Marek Vašut, Zlata Adamovská nebo Taťána Medvecká.  
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz