Zpravodajství

Langmannovou připravil o dovolenou požár

Langmannovou připravil o dovolenou požár
Zdroj: Korzo

Loňská vítězka soutěže Česká Miss, Renata Langmannová, je i rok a půl po soutěži stále vidět. Kromě modelingu se zabývá moderováním. Nedávno byla přistižena, jak uvádí autogramiádu zpěvačky Lucie Bílé. "Jsem tu vlastně náhodou," komentuje kráska příležitost, za jakou by jiní dali ledacos.

"Lucčiny autogramiády probíhají ve spolupráci s bezpečnostní agenturou, kde pracuji, takže se to tak hodilo," vysvětluje modelka. "V poslední době se mi nabídky na moderování různých akcí jen hrnou. Mám z toho opravdu radost, protože právě tomuhle povolání jsem se chtěla vždycky věnovat. Dokonce už ani nemám trému, ale to neznamená, že na sobě nemusím ještě hodně pracovat," říká modelka.

Aby se však nemusela stresovat z toho, kolik nabídek jí přijde na moderování nebo focení, přijala v bezpečnostní agentuře místo manažerky marketingu. Je se svou prací velmi spokojená a umí si vše zorganizovat tak, že najde i čas na dovolenou. Osud jí ale delší prázdniny nepřál.

"Červenec jsem měla trochu volnější, tak jsem byla v Chorvatsku na jachtě. Doufala jsem, že v srpnu ještě stihnu dovolenou s přítelem, ale nevyšlo nám to. Chtěli jsme do Řecka, ale vzhledem k těm požárům, které je teď postihly, z toho sešlo. Třeba ale ještě někam vyrazíme," doufá Renata.

Slavila ve sklípku
I když se často mluví o řevnivosti a soupeření mezi finalistkami soutěží krásy, loňská Česká Miss s druhou Mirkou Košťanovou a třetí Bárou Kolářovou vychází skvěle. "Vídáme se opravdu často. Všechny tři jsme si padly do oka, takže jsme nejen kolegyně, ale hlavně kamarádky. Před dvěma týdny jsem třeba slavila na Moravě svoje narozeniny a holky dorazily také, tak jsme to hezky oslavily a zapily," pochvaluje si Renata narozeninovou oslavu, která se konala na zahrádce u ní doma. "No a samozřejmě došlo i na tradiční moravský sklípek," dodává s úsměvem.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz