Zpravodajství

Pavel Vítek si uvaří strašidlo

Zpěvák Pavel Vítek, který proslul nejen hity, ale také "svatbou" se svým partnerem Janisem Sidovským, je známý i jako zahradník a vynikající kuchař. Teď sklízí úrodu na zahradě v domě na Karlštejně.

"Skleník mám plný rajčat, okurek, paprik. Ale letos se mi urodilo také hodně dýní. Takže teď co s nimi? Nejdříve z nich vytvořím strašidla. Vykrájím z nich děsivou tvář a pak se ty dýně sní. Z dýní se totiž dají udělat výborné krémové polévky, které rád vařím. A Janisovi také velmi chutnají," svěřuje se Pavel, který nyní žije v pohodě a rodinné harmonii.

V poslední době ho nic nenaštvalo
Zpěvák prožívá šťastné období svého života. Žije v registrovaném parnerství, s Janisem mají nového pejska a zaznamenal řadu pěveckých úspěchů například s Evou Pilarovou v New Yorku. A před sebou má samé příjemné akce.

"Žiji teď v mimořádné pohodě, není nic, co by mě rozčílilo. A vážím si toho, jak je nyní ke mně osud příznivý. Mám před sebou plno událostí, na které se velmi těším. V říjnu si na týden odskočíme s Janisem na Kanárské ostrovy na krátkou dovolenou. Po této odpočinkové cestě mě pak v listopadu čeká něco náročného - budu totiž s Evou Pilarovou vystupovat na společném koncertu v káhirské opeře. Ale zároveň by to mohl být také velmi krásný zážitek přímo z Egypta. A pak mě čeká v Česku s Marií Rottrovou řada vystoupení a také účast na jejím vánočním koncertě na Žofině."

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz