Zpravodajství

Mick Jagger je starý skrblík

Nesmrtelný frontman rockové skupiny Rolling Stones, Mick Jagger si za svůj život přišel na slušné jmění. Za čtyřicet let harcování po světových koncertních pódiích a nekonečném nahrávání desek si přišel na pěkných 205 milionů liber, což je v přepočtu asi 8 miliard korun. Problém je v tom, že se o ně nechce dělit.

Tisku si na to postěžoval jeden z jeho synů, začínající herec dvaadvacetiletý James Jagger. "Víte, můj otec je prostě lakomec, který si sedí na svých penězích. Mám pár kamarádů, kteří mají také bohaté rodiče, ale žádný z nich nemusel každé léto pracovat. Dokonce i na své první auto, takovou starou otlučenou plechovku, jsem si musel těžce ušetřit," svěřil se mladík, který z otcových milionů neviděl ještě ani penny.

Mickův syn, který vzešel z manželství s modelkou Jerry Hallovou, si však může být jist, že jednoho dne se svého oprávněného nároku na dědictví dočká. "Vím, že jednou dostanu značný podíl z tátova jmění. Stane se tak, až zemře, na což teď nechci ani pomyslet," tvrdí. Fakt je, že by se mu nějaký ten krejcar hodil právě teď, kdy se snaží rozjet svou hereckou kariéru v jednom z předměstských londýnských divadel.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz