Zpravodajství

Býci chodili na zálety, majitel to škaredě odskákal

Velmi kuriózní případ teď šetří policie v Novém Jičíně. Dva bratři tam surově zbili svého souseda. A důvod? Jeho býci totiž přecházeli na jejich pozemek a zajímali se o jalovice, které bratři chovali na jatka. Oplodněné krávy se pak už nemohly prodat na porážku.

Pak Karel Údělka měl obrovské štěstí. Brutální napadení přežil bez vážnějšího zranění. O celém sporu se s reportéry naší televize bavit nechtěl.

Majitelé krav neměli pro volání přírody pochopení

Důvodem celého sporu byl obyčejný zvířecí pud. Býci pana Údělky totiž chodili v noci na sousední pozemek „obšťastňovat" krávy bratrů Hertlových.

To se ale majitelům krav nelíbilo. Jako březí totiž nemohli zvířata prodat na jatky a také hrozilo poškození chovu. Když se tedy jeden z býků opět zatoulal na jejich pozemky, začala hádka, která skončila surovým napadením majitele býků.

Dali mu do těla

Podle policie dostal pořádnou nakládačku. Bratři jej mlátili po celém těle, povalili na zem, klacky ho bili do obličeje a kopali.

Příbuzní napadeného muže naší televizi řekli, že sousedské spory se táhnou už delší dobu. Obě strany se totiž nedokážou dohodnout, kdo se bude starat o elektrický ohradník mezi pastvinami.

Bratry se našim reportérům nepodařilo zastihnout. Celý den byli na policejní stanici u výslechu. Za brutální napadení jim hrozí až dva roky vězení.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz