Zpravodajství

Policie honí barového fantoma

Policie honí barového fantoma
Zdroj: TV Nova

Pražští kriminalisté pátrají po sériovém lupiči, který přepadává herny. Muž si nejprve podnik obhlédne a částečně převlečený a maskovaný se do něj s pistolí v ruce asi po hodině vrátí. Policie zatím o něm příliš mnoho neví.

Na záběrech z bezpečnostní kamery je lupič, který jde nejprve omrknout terén. Po chvíli odejde, ale ne nadlouho. Vrací se s šátkem přes obličej, převlečený a hlavně s pistolí v ruce.

Z kasína na Náměstí míru si během několika minut lupič odnesl sto osmdesát tisíc korun.

Maketa nebo pravá zbraň?

Podle policie je muži okolo třiceti let. Během prvního přepadení nikoho nezranil. Zda-li je jeho pistole, se kterou si vynucuje vydání peněz pravá, nikdo neví. Poškození nejsou odborníci, takže nemůžou říct, jestli je zbraň pravá nebo je to jen maketa.

Jen o několik stovek metrů dál od první přepadené herny si chtěl nějakou tou tisícikorunou vylepšit rozpočet. V podniku, který provozují Vietnamci nejprve šel zase jen na obhlídku. Pak se opět vrátil.

Ve třetím podniku narazil

Podle hesla, kdo chce moc, nemá nic ale v herně v Korunní ulici narazil. Její majitelé s ním totiž vyběhli. Barmanka mu totiž během přepadení řekla, že peníze jsou v zadní části herny v trezoru. Místo peněz na něj ale vystartovali Asiaté, kteří v místnosti spali. Šokovaný lupič zřejmě v životě tak rychle neběžel.

Utíká ale stále i policistům. Mluví česky, bez jakéhokoli přízvuku. Pokud by někdo lupiče na záběrech z bezpečnostních kamer poznal, policie uvítá jakoukoli informaci.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz