Zpravodajství

Žena zemřela zaklíněna v autě

Žena zemřela zaklíněna v autě
Zdroj: TV Nova

Při dopravní nehodě v Lašovicích na Písecku zemřela osmačtyřicetiletá žena. Na místě zasahovali hasiči, policie i záchranná služba. Ženu se však kvůli rozsáhlým zraněním nepodařilio zachránit. Žena byla ve voze zaklíněna, uvedla pro nova.cz mluvčí středočeské záchranky Nina Šeblová

Auto, které řídil o pět let starší muž, vyjelo v zatáčce mimo silnici, kde se převrátilo na bok. Řidič a další dva spolujezdci utrpěli lehká zranění. Záchranáři dále ošetřili třiaosmdesátiletého muže s podezřením na pohmoždění srdce.

Muž narazil do stromu

Čtyřiatřicetiletý řidič narazil se svým autem v sobotu ráno do stromu a těžce se zranil. K havárii došlo ve Vestci ve Středočeském kraji. Muže transportoval vrtulník do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích. Pro nova.cz to uvedla Šeblová.

Třináct minut po deváté hodině ráno přijalo operační středisko v
Jesenici výzvu k výjezdu. Ve Vestci narazil automobil do stromu. Řidič
byl ve voze zaklíněn, uvedla Šeblová.

Středočeští záchránáři na místě nehody spolupracovali s hasiči a policií. Řidič utrpěl vážná mnohočetná poranění. Kvůli jeho
vážnému zdravotnímu stavu musel být zavolán vrtulník. 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz