Zpravodajství

VIDEO: Tři ženy skončily s autem v potoce

VIDEO: Tři ženy skončily s autem v potoce

Obrovské štěstí měly tři ženy, které v neděli dopoledne havarovaly v Načešicích u Chrudimi. Auto se stalo zřejmě vinou technické závady neovladatelným, převrátilo se a skončilo v místním potoce.

Zdroj: TV Nova

Ženám se podařilo dostat z auta téměř bez zranění. V potoce bylo naštěstí velmi málo vody. Přitom ještě před dvěma týdny bylo koryto po silných deštích plné až po okraj.

Vůz se údajně náhle stal neovladatelným. Nehodu má zřejmě na svědomí technická závada.

Chlapec narail s motorkou do vlaku

Čtrnáctiletého chlapce na motocyklu srazil dnes odpoledne osobní vlak na nechráněném přejezdu u zástavky Dobříčkov na Benešovsku. Chlapec, který nemohl mít řidičské oprávnění, byl lehce zraněn, železniční provoz je na místě přerušen. Informoval o tom mluvčí Drážní inspekce Zdeněk Neusar.

Nehoda se stala okolo 15:40 na přejezdu, který je vybaven pouze výstražnými kříži. "Podle mých informací narazil chlapec do boku vlaku," řekl Neusar. Podle mluvčí středočeských záchranářů Niny Šeblové utrpěl jen lehčí zranění.

 "Bylo tam několik oděrek, v současné době je v benešovské nemocnici," řekla mluvčí. Osobní vlak jel z Benešova do Trhového Štěpánova na Benešovsku.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz