Zpravodajství

Nováčci v rodině jménem Pojišťovna štěstí

Víte co má společného Kamila Špráchalová, Pavel Rímský, Jana Švandová a taky Martina Válková? Jeden velký televizní román, ve kterém ztvárnili nové postavy - Pojišťovnu štěstí!


Třetí řada je dotočena, sestříhána a připravena na vypuštění mezi dychtivé diváky. Všichni fanoušci se dočkají už toto pondělí. Jak se natáčení líbilo nováčkům Pojišťovny štěstí? „U herců je to tak, že když máte hodně práce a jste hodně vidět, je to dobře. Je celkem logické, že jsem byla velmi šťastná, když nabídka režiséra Adamce přišla, neváhala jsem ani sekundu, naopak jsem radostí hystericky křičela! Práce na seriálu byla skvělá," prozrazuje se smíchem Kamila Špráchalová.

„Atmosféra byla velmi příjemná. Všichni kolegové, s kterými jsem se potkal, byli úžasní. Většinu z nich dobře znám, tak jsem si tam připadal jako doma," říká Pavel Rímský, jenž jedním dechem dodává: „Nabídka od pana režiséra Adamce mě moc potěšila. Lákalo mě i to, že budu v seriálu „partneřit" se svojí bývalou paní ředitelkou a kolegyní, herečkou Jiřinkou Jiráskovou, kterou mám moc rád."

„Práce to byla velmi příjemná, a hlavně naprosto nestresová," potvrzuje jeho slova Jana Švandová, jež roli Marty Hádkové přijala hned z několika důvodů. „Dělá to štáb lidí, které velice dobře znám. Navíc ta role se mi zdála zajímavá, je to zase trošku jiná postava, než obvykle hraju, takže jsem kývla okamžitě. Jsem ráda, že mě pan režisér Adamec oslovil."

„Coby nová postava třetí série jsem naskočila do absolutně rozjetého pendolina, které se řítilo do samého závěru. Byla to hrozná rychlost, neustálé přesuny z Prahy do Berouna na různé exteriéry...Nasazení štábu bylo obrovské, přitom však nevznikaly žádné hroty, žádné problémy - bylo to velmi příjemné natáčení," netají se svými zkušenostmi Martina Válková.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz