Zpravodajství

Mladík nepřežil náraz auta do mostu

Mladík nepřežil náraz auta do mostu
Zdroj: TV Nova

Čtyřiadvacetiltý mladík se na místě zabil v autě při nárazu do mostu. Jeho šestnáctiletý spolujezdec utrpěl otevřenou zlomeninu nohy. K havárii došlo v sobotu na Nymbursku. Nova.cz o tom informovala mluvčí středočeské záchranné služby Nina Šeblová.

Na místo vyjela rychlá lékařská pomoc z Nového Bydžova. Čtyřiadvacetiletý muž na místě podlehl mnohočetným poraněním, která se neslučovala se životem. Záchranáři bohužel nemohli muži pomoci, uvedla Šeblová.

"Šestnáctiletého chlapce jsme ošetřili s otevřenou zlomeninou dolní končetiny. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jsme ho převezli na ortopedii do nemocnice v Kolíně," dodala pro náš server Šeblová.

Tři mladí muži havarovali na Kolínsku

Mezi obcemi Žiželice a Choťovice havaroval osobní vůz. Automobil byl po nehodě převrácen na střechu. Jeden muž byl
na místě zraněn těžce. Pacient utrpěl zřejmě vnitřní zranění a
poranění hrudníku.

"Na místo vyjely dva sanitní vozy s lékařem z Městce Králové a z Kolína. O výpomoc byla také požádána Letecká záchranná služba z Hradce Králové. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jsme
muže předali posádce vrtulníku," uvedla Šeblová.

Další dva pacienti byli po ošetření převezeni do nemocnice v Kolíně. Jeden utrpěl zranění obličeje a frakturu nosu, u druhého měli záchranáři podezření na
pneumotorax.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz