Zpravodajství

VIDEO: Černý víkend na silnicích

VIDEO: Černý víkend na silnicích

Ani tento víkend se bohužel neobešel bez tragických dopravních nehod. Zatím při nich podle dostupných údajů zemřelo devět lidí. Příčiny havárií jsou stále stejné vysoká rychlost a špatné předjíždění.

Zdroj: TV Nova

Čtyřicetiletý muž zahynul v neděli dopoledne při dopravní nehodě ve Skrochovicích na Opavsku. Automobil , který řídil, z dosud neznámých příčin vjel do protisměru, kde se čelně srazil s jiným osobním automobilem. Jeho o dva roky starší spolujezdkyni s vážným zraněním převezl vrtulník do ostravské fakultní nemocnice, řekl mluvčí opavské policie René Černohorský.

Nehoda se stala těsně před 10:00 na silnici ve směru na Krnov. Za volantem druhého vozu seděl pětatřicetiletý muž z Krnova, který vezl šestiletého syna. Oba jsou nyní v péči krnovské nemocnice, dodal Černohorský.

Mladík se zabil na motorce

Moravskoslezští záchranáři vyjížděli také k další smrtelné nehodě, která se stala v sobotu večer ve Stanislavicích u Českého Těšína na Karvinsku. Šestadvacetiletý motocyklista při ní nezvládl průjezd zatáčkou, vyjel ze silnice a narazil do stromu.

"Utrpěl mnohočetná poranění hlavy a končetin, záchranáři muži již nedokázali pomoci a pacient svým zraněním na místě podlehl," řekl  mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Záchranná služba pak v noci vyjížděla k ošetření dvou příbuzných zemřelého, kteří se psychicky zhroutili.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz