Zpravodajství

VIDEO: V krčském paneláku hořelo, zavinily to svíčky

VIDEO: V krčském paneláku hořelo, zavinily to svíčky

V pražské Krči v noci na úterý hořelo. Plameny vyšlehly v pátém patře panelového domu. Několik lidí museli hasiči evakuovat.

Zdroj: HZS

Jeden člověk skončil v nemocnici. Nadýchal se kouře. Požár pravděpodobně zavinil majitel bytu. Protože svůj příbytek právě rekonstruoval, měl odpojenou elektřinu a svítil si svíčkami. Právě od těch zřejmě začalo hořet. Škoda je odhadována na půl milionu korun.
Evakuovaní nájemníci panelového domu se mohli do svých bytů vrátit v úterý ráno.

Počernický žhář

V jiné části Prahy naháněl obyvatelům v říjnu strach mladý žhář. Toho policie obvinila ze dvou případů obecného ohrožení a podezírá ho ze spáchání dalších šesti. Muž údajně způsobil škodu za zhruba jeden milion korun, hrozí mu až osm let vězení.

Policie muže zatkla po pondělním požáru sklepních kójí v domě v ulici Mezilesí v Praze 9, odkud muselo být evakuováno sedm osob, z toho čtyři za použití dýchacích přístrojů. Muž se při výslechu přiznal k dalším osmi případům žhářství, které policie vyšetřuje od začátku září a při kterých muž údajně zapaloval především sklepy.

 

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz