Zpravodajství

VIDEO: V Praze narazil motorkář do kamionu a zemřel

VIDEO: V Praze narazil motorkář do kamionu a zemřel
Zdroj: TV Nova

Nepozornost při řízení se stala osudnou motorkáři, který zemřel na Evropské ulici v Praze 6. Krátce po poledni tam narazil do kamionu. Podle pražského policejního mluvčího Ladislava Bernáška dvacetiletý řidič zraněním na místě podlehl.

"Srazil se tam náklaďák, osobní auto a motocykl, přičemž řidič motorky svým zraněním podlehl, byl na místě mrtev," potvrdil serveru nova.cz mluvčí pražské policie Ladislav Bernášek. Podle našich informací se ale srazil pouze kamion s motorkou.

Podle informací reportéra TV Nova Jiřího Borovce se motorkář nevěnoval dostatečně řízení. "Kamion uviděl až těsně před sebou," řekl reportér s tím, že brzdná dráha motorky byla asi půl metru. "Zezadu narazil do kamionu," dodal Borovec. Nehoda se stala nedaleko restaurace McDonald´s poblíž Divoké Šárky.

"Příčiny nehody se vyšetřují a bude se zkoumat kamerový systém na křižovatce," řekl mluvčí pražské policie Ladislav Bernášek.

Dvacetiletý muž na motorce totiž brzdil - až těsně před nákladním vozem. Lékaři už mu nemohli pomoci. Jasno v tom, kdo je viníkem, by mohlo být zítra, kdy policie zpracuje záznam z kamerového systému.

Na místě, které je jednou ze spojnic mezi centrem Prahy a ruzyňským letištěm, se tvořily kolony aut.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz