Zpravodajství

VIDEO: V Praze narazil motorkář do kamionu a zemřel

VIDEO: V Praze narazil motorkář do kamionu a zemřel
Zdroj: TV Nova

Nepozornost při řízení se stala osudnou motorkáři, který zemřel na Evropské ulici v Praze 6. Krátce po poledni tam narazil do kamionu. Podle pražského policejního mluvčího Ladislava Bernáška dvacetiletý řidič zraněním na místě podlehl.

"Srazil se tam náklaďák, osobní auto a motocykl, přičemž řidič motorky svým zraněním podlehl, byl na místě mrtev," potvrdil serveru nova.cz mluvčí pražské policie Ladislav Bernášek. Podle našich informací se ale srazil pouze kamion s motorkou.

Podle informací reportéra TV Nova Jiřího Borovce se motorkář nevěnoval dostatečně řízení. "Kamion uviděl až těsně před sebou," řekl reportér s tím, že brzdná dráha motorky byla asi půl metru. "Zezadu narazil do kamionu," dodal Borovec. Nehoda se stala nedaleko restaurace McDonald´s poblíž Divoké Šárky.

"Příčiny nehody se vyšetřují a bude se zkoumat kamerový systém na křižovatce," řekl mluvčí pražské policie Ladislav Bernášek.

Dvacetiletý muž na motorce totiž brzdil - až těsně před nákladním vozem. Lékaři už mu nemohli pomoci. Jasno v tom, kdo je viníkem, by mohlo být zítra, kdy policie zpracuje záznam z kamerového systému.

Na místě, které je jednou ze spojnic mezi centrem Prahy a ruzyňským letištěm, se tvořily kolony aut.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz