Zpravodajství

Automobilový závodník prý brutálně napadl dva muže

Bývalý automobilový závodník Ivo Balcar má opět problémy s policií.Tentokrát je obviněný z pokusu těžké újmy na zdraví. Podle policie měl se svým známým brutálně napadnout dva muže. Už před dvěma lety našla policie u Balcara kradená auta a střelné zbraně za miliony korun. Všechna obvinění proti němu ale byla nakonec stažena.

Autovrakoviště v Hradeníně na Kolínsku. Patří Ivo Balcarovi. Právě tady měli bývalý automobilový závodník a jeho známý brutálně napadnout dva muže.

A to nebylo všechno. Oba muže pak nacpali do úzké tři metry hluboké jímky. Tam prý lili benzín a snažili se je zapálit. Když se to nepodařilo, přikryli prý jímku dřevěnou deskou a najeli na ní autem.

V jímce strávili oba muži tři hodiny, než se jim se z ní dostat.

Pak všechno ohlásili policii a ta přímo v areálu autovrakoviště Balcara a jeho kolegu zatkla.

Balcar ale tvrdí, že to byli zloději, kteří mu už delší dobu kradli z vrakoviště náhradní díly a on je chtěl jen vytrestat. Žádné brutality se tam prý ale neděli.

Policie vyšetřuje několik verzí. Jednou z nich je, že oba napadení muži byli opravdu zloději, jiná, že šlo o vyřizování účtů kvůli dluhům.
Balcar i druhý útočník strávili tři dny v cele, od čtvrtka ale už jsou opět doma. Soud na ně totiž neuvalil vazbu.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz