Zpravodajství

VIDEO: Prasečí masakr na dálnici do Plzně

VIDEO: Prasečí masakr na dálnici do Plzně

Kuriózní nehoda se v noci na dnešek stala na dálnici z Prahy do Plzně. Hned dvě auta tady nabourala do stáda divokých prasat.

Zdroj: TV Nova

Řidiči po dálnici jezdí zpravidla dost rychle. Bylo tomu tak i v noci na dnešek. Jenomže tentokrát se po silnici procházeli divočáci. A bylo jich hned celé stádo. Asi osm. Nehoda na sebe nenechala dlouho čekat.

Nejdřív se střetl se stádem divočáků mladík v osobním autě. Po srážce zůstala na vozovce dvě mrtvá zvířata. Tím ale drama na dálnici z Prahy do Plzně neskončilo. Do pobíhajících divokých prasat vzápětí naráží další auto. Tentokrát dodávka. I při druhé nehodě zahynuli dva divočáci.

I přesto, že obě auta jsou na odpis, nehody se obešly bez zranění. Čtyři mrtvé divočáky si odvezli myslivci. Ostatní zvířata, která přežila, utekla zpět do lesa.

Při tragické nehodě zemřel řidič

Dvaasedmdesátiletý řidič osobního vozu zemřel v noci při dopravní nehodě u Drhovle na Písecku. Muž jel od Strakonic na Prahu a v zatáčce vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Řidič osobního vozu zraněním na místě podlehl, řekla písecká policejní mluvčí.

"Nákladní automobil byl po střetu podle vyjádření řidiče neovladatelný," uvedla mluvčí. Řidič vyjel s kamionem vlevo na nezpevněnou krajnici, kde narazil do kovového svodidla, které prorazil a zastavil se až o svah mimo vozovku. Škoda dosáhla 1,54 milionu korun.

Poslední tragická nehoda se na jihu Čech stala v sobotu. Při srážce automobilu s autobusem u Zlešic na Strakonicku zemřel spolujezdec v osobním voze. Další dva lidé uvnitř automobilu utrpěli těžká zranění a jeden muž byl zraněn lehce. Lidé v zájezdovém autobusu vyvázli bez zranění.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz