Zpravodajství

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Policie dopadla vraha!

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Policie dopadla vraha!

Policistům v Ústí nad Labem se podařilo dopadnout muže, který je podezřelý ze středeční vraždy třiapadesátileté ženy. Podezřelým je šestatřicetiletý muž z Liberecka. Policisté ho už několikrát kvůli násilnickému chování vyšetřovali. Mrtvou ženu našel doma její syn, ten zavolal kriminalisty. Vzápětí se psychicky zhroutil. Situaci sleduje naše reportérka Marcela Klíchová.

Zdroj: TV Nova

Ženu, která měla na těle několik desítek bodných a řezných ran, našel ve středu v bytě panelového domu v Žežické ulici její šestnáctiletý syn. Ten se vzápětí zhroutil.

Kriminalisté začali prověřovat, s kým se oběť stýkala a nakonec začali podezřívat jim známého násilníka.

"Hned ve čtvrtek odpoledne jsme získali informaci o tom, že muž se zdržuje v Praze. Tam ho ústečtí kriminalisté ještě večer zadrželi. Muž se k vraždě přiznal," informovala nás severočeská policejní mluvčí Jarmila Hrubešová.

Motivem vraždy byly zřejmě osobní neshody

Muži hrozí trest odnětí svobody v trvání 12 až 15 let nebo výjimečný trest. Motivem vraždy byly podle Hrubešové osobní neshody. Vraždě údajně předcházela hádka.

Žena zemřel násilnou smrtí

Byly čtyři hodiny odpoledne. Šestnáctiletý chlapec se vracel ze školy domů. Na pohled, který ho čekal za dveřmi bytu, do konce života nezapomene. V obývacím pokoji našel podle našich informací pobodané tělo své matky. Podle prvotního ohledání policie žena zemřela násilnou smrtí.

Třiapadesátiletá žena se přistěhovala na sídliště teprve nedávno. Ve společné domácnosti žila se synem a svým druhem. Podle sousedů byl vztah mezi mužem a ženou bouřlivý. Často se tam někdo hádal, většinou když přijel ten její chlap, říkají sousedé.

Ženu lidé z okolí viděli ještě včera ráno živou. Její smrt nájemníky domu vyděsila.

Chlapec se nervově zhroutil

Na třicet policistů ve čtvrtek ráno prohledávalo okolí domu a vyslýchalo nájemníky domu. Šestnáctiletý chlapec se nervově zhroutil. Podle psychologů je teď v tom nejsložitějším věku. A to, co viděl, může mít pro něj následky na celý život.

Kriminalisté v bytě zavražděné byli až do pozdních nočních hodin. Jakmile se rozednělo, začalo okolí domu prohledávat na třicet policistů.Kolem místa činu hledali důkazy. Jakým způsobem byla žena
zabita, se ukáže v následujících dnech. Podrobné informace přinese soudní pitva.

Chlapec je v současné době v péči psychologů. Kriminalisté pátrají pravděpodobně po muži, který odcházel z bytu zavražděné mezi třináctou a patnáctou hodinou.

Od začátku roku vyšetřovali severočeští kriminalisté 19 vražd, 17 z nich vyřešili.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz