Zpravodajství

Žena přežila pád pod vlak bez škrábnutí

Žena přežila pád pod vlak bez škrábnutí
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

V Blansku se stala příhoda, o které místní mluví jako o zázraku. Dvaasedmdesátiletá žena tam v sobotu spadla na koleje přímo pod projíždějící vlak. Hasiči ji vytáhli bez jediného škrábnutí.

Zázraku, který se stal v Dolní Lhotce, nechtěli nejdřív uvěřit ani zasahující hasiči. Žena uvězněná pod vlakem si s nimi povídala, jako kdyby se vůbec nic nestalo.

Záchranářům je jasné, že ťeď se hraje o vteřiny. Nikdo netuší, jak rozsáhlá zranění žena utrpěla. Každou chvíli může zkolabovat.

Hasiči se snaží prolézt pod koly vlaku a dostat zraněnou na nosítka. Pak ji opatrně vytahují na perón. K překvapení všech se na lékaře usmívá.

Místní lidé s trochou nadsázky říkají, že Blansko se za čas stane poutním místem, zázraky jsou tady v poslední době na denním pořádku.

Před dvěma týdny tady pokoušel štěstěnu i tento muž. Pravděpodobně to přehnal s alkoholem a na blanenském nádraží se mu připletlo do cesty plně rozjeté pendolino.

O životě a smrti tehdy rozhodovaly setiny vteřiny a milimetry. Muž vyvázl jen s lehkým poraněním nohy a dnes je v domácím léčení.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz