Zpravodajství

VIDEO: Michal: „Potřebuji bič a Bára ten bič je!“

VIDEO: Michal: „Potřebuji bič a Bára ten bič je!“

Na chat k nám, po skončení úspěšné show Vem si mě!, zavítala zamilovaná dvojice - Bára a milionář Michal. V průběhu chatování jsme si s oběma povídali o budoucnosti i o tom, co bylo, a Bára s Michalem na sebe prozradili velmi zajímavé věci. Pochybujete, že jsou opravdu zamilovaní? Podívejte se, co se nám podařilo natočit.

Zdroj: TV Nova

„Ještě pořád žiji v létě, vůbec nemám čas přemýšlet nad tím, že se blíží třeba Vánoce," svěřila se Bára, „Můj nejhezčí dárek leží doma na polštáři." Na to hned následovala Michalova reakce: „Ty seš roztomilá." V tomhle romantickém duchu se nesl celý chat, který Michal s Bárou společně navštívili. Šampaňské noblesně doplňovaly lehké dotyky a objetí, kterými Michal Báru co chvíli častoval.

„Jestli někdo nevěří, že jsme opravdu zamilovaní, tak ať nevěří. Já říkám, že jsem!" nechal se slyšet Michal, který s Bárou do budoucna určitě počítá. „Pojedu na pár dní do Jičína, potom do Itálie, kde všechno ukončím, abych mohla začít nový život s Michalem," je pevně rozhodnutá i Bára. Nezbývá než popřát hodně štěstí!

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz