Zpravodajství

VIDEO: Smrt na kolejích: ženu přejel nákladní vlak!

VIDEO: Smrt na kolejích: ženu přejel nákladní vlak!

Zkracovat si cestu přes koleje může být někdy dost riskantní podnik. Stejně jako ignorovat zákazy vstupu do kolejiště. Přesně na to doplatila starší žena, údajně bezdomovkyně, která si na trase Skochovice - Měchenice na Praze - západ vykračovala kolejištěm. "Strojvůdce použil výstražný signál, žena na něj ale nereagovala," řekla nám policejní mluvčí Petra Potočná. Reportáž připravuje Ondřej Špalek.

Zdroj: TV Nova

"Strojvůdce ženu zahlédl na poslední chvíli. I když použil výstražný signál, žena nereagovala a strojvůdce už vlakovou soupravu nestačil ubrzdit. Žena utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místě byla mrtvá," řekl serveru nova.cz mluvčí drážní inspekce Zdeněk Neusar.

"Neštěstí se stalo v 7:20. Vlak jel z Vraného nad Vltavou do Dobříše a provoz na této trase byl až do 10. hodiny přerušen, policie také vyšetřuje, zda nešlo o sebevraždu," doplnil Neusar.

Na místě zasahovali záchranáři i policie, která případ dál vyšetřuje.

"Ženě bylo mezi padesáti až šedesáti lety. U sebe měla pouze cigarety, zapalovač a finanční hotovost, policie teď proto zjišťuje její totožnost, " řekla nám policejní mluvčí Petra Potočná.

"Byla nařízena soudní pitva, která určí přesnou příčinu smrti. Zda šlo o sebevraždu, v tuto chvíli nemůžu ani potvrdit, ani vyloučit. Policie případ stále vyšetřuje," doplnila mluvčí.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz