Zpravodajství

Rychlík usmrtil muže u železniční zastávky

Rychlík usmrtil muže u železniční zastávky
Zdroj: HZS

Rychlík ve čtvrtek ráno usmrtil jednapadesátiletého muže poblíž železniční stanice v Malém Beranově u Jihlavy. Nehoda se stala krátce před půl sedmou hodinou ráno. Našemu serveru to sdělil mluvčí Drážní inspekce Zdeněk Neusar.

"Muž utrpěl rozsáhlou devastaci dolních končetin, zranění byla zcela neslučitelná se životem," uvedl mluvčí jihlavských záchranářů.
Na místě jsou hasiči Českých drah. Doprava na trati Jihlava - Brno byla dočasně přerušena.

"Provoz byl obnoven o půl deváté," uvedl Neusar. Nehoda se stala asi 50 metrů za železniční zastávkou. Zatím není jasné, zda šlo o sebevraždu, nebo za úmrtím muže stála nešťastná náhoda. Podle Neusara nejsou na vině železničáři.

Další nehoda u Malého Beranova

Podobná nehoda se stala na železnici i začátkem listopadu. Kvůli nehodě kamionu, která se stala na mostě u Malého Beranova na Jihlavsku, byla 6. listopadu uzavřena silnice i železniční trať z Jihlavy do Luk nad Jihlavou. Na mostě, pod nímž vedou koleje, havaroval dvanáctitunový kamion převážející pneumatiky, jeho řidič byl zraněn. Kabina se zaklínila o zábradlí, přívěsy visely nad tratí a hrozilo jejich zřícení.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz