Zpravodajství

Střelba před barem skončila střelným zraněním!

Střelba před barem skončila střelným zraněním!
Zdroj: TV Nova

Jednadvacetiletý cizinec byl v neděli necelou hodinu po půlnoci postřelen před příbramským barem v ulici Legionářů. Zranění předcházela potyčka skupiny cizinců s personálem, při které jeden z pracovníků baru vystřeli legálně drženou zbraní údajně do vzduchu. Informaci potvrdila mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

"Policie sbírá nábojnice a zajišťuje další důkazy, aby mohla určit, zda se jednalo o přímý výstřel nebo odraženou kulku," sdělila mluvčí s tím, že při zjišťování totožnosti cizinců spolupracují s cizineckou policií.

Podle mluvčí středočeské záchranné služby Niny Šeblové měl zraněný štěstí, že se jednalo o čistý průstřel. Mladý cizinec byl při vědomí a oběhově stabilní. V současné době je v příbramské nemocnici.

"Záchranáři před barem ošetřili jednadvacetiletého muže s průstřelem pravého ramene. Podle lékaře měl pacient štěstí, že se jednalo o čistý průstřel. Mladý cizinec byl při vědomí a oběhově stabilní," řekla našemu serveru mluvčí záchranářů Nina Šeblová.

"Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jsme jej převezli do nemocnice v Příbrami na chirurgickou ambulanci," doplnila mluvčí.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz