Zpravodajství

Střelba před barem skončila střelným zraněním!

Střelba před barem skončila střelným zraněním!
Zdroj: TV Nova

Jednadvacetiletý cizinec byl v neděli necelou hodinu po půlnoci postřelen před příbramským barem v ulici Legionářů. Zranění předcházela potyčka skupiny cizinců s personálem, při které jeden z pracovníků baru vystřeli legálně drženou zbraní údajně do vzduchu. Informaci potvrdila mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

"Policie sbírá nábojnice a zajišťuje další důkazy, aby mohla určit, zda se jednalo o přímý výstřel nebo odraženou kulku," sdělila mluvčí s tím, že při zjišťování totožnosti cizinců spolupracují s cizineckou policií.

Podle mluvčí středočeské záchranné služby Niny Šeblové měl zraněný štěstí, že se jednalo o čistý průstřel. Mladý cizinec byl při vědomí a oběhově stabilní. V současné době je v příbramské nemocnici.

"Záchranáři před barem ošetřili jednadvacetiletého muže s průstřelem pravého ramene. Podle lékaře měl pacient štěstí, že se jednalo o čistý průstřel. Mladý cizinec byl při vědomí a oběhově stabilní," řekla našemu serveru mluvčí záchranářů Nina Šeblová.

"Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jsme jej převezli do nemocnice v Příbrami na chirurgickou ambulanci," doplnila mluvčí.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz