Zpravodajství

VIDEO: Autonehoda: tři auta v sobě

VIDEO: Autonehoda: tři auta v sobě

Nehoda zkomplikovala ráno dopravu z Jaroměře do Hradce Králové. Kluzká namrzlá vozovka a nedodržení bezpečné vzdálenosti za autem zřejmě můžou za to, že do sebe postupně o půl deváté ráno narazila tři auta - dvě dodávky a jeden osobní automobil.

Zdroj: TV Nova

Řidiči ze všech tří aut vyvázli bez zranění, hůře ovšem dopadly automobily, škoda se vyšplhá k několika statisícům. Přestože jeden pruh vozovky zůstal průjezdný, okamžitě se tady vytvořily několikakilometrové kolony.

Problémy zejména na horách

V horských oblastech Královéhradeckého kraje byla i ve středu na silnicích II. a III. tříd několikacentimetrová vrstva ujetého sněhu, všechny silnice v kraji jsou však se zvýšenou opatrností sjízdné. V nejvyšších polohách Orlických hor se místy tvoří sněhové jazyky, vyplývá z informací silničářů.

V Královéhradeckém kraji ve středu teploty klesly až 11 stupňů Celsia pod bod mrazu, na většině území je jasno, bez srážek, pouze na Rychnovsku silničáři hlásili sněhové přeháňky. Dálnice a hlavní silniční tahy v kraji jsou suché, vymrzlé, sjízdné bez omezení.

Podle meteorologů by ve středu mělo být na východě Čech polojasno, denní teploty se budou pohybovat kolem nuly.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vládě důvěřuje třetina Čechů. S politickou situací je spokojená jen pětina

Vládě Petra Fialy (ODS) důvěřuje podle průzkumu agentury CVVM 35 procent Čechů. O moc lépe na tom není ani prezident Miloš Zeman s 38 procenty. Nejvíce lidé důvěřují starostům a obecním zastupitelstvům.

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz