Zpravodajství

VIDEO: Autonehoda: tři auta v sobě

VIDEO: Autonehoda: tři auta v sobě

Nehoda zkomplikovala ráno dopravu z Jaroměře do Hradce Králové. Kluzká namrzlá vozovka a nedodržení bezpečné vzdálenosti za autem zřejmě můžou za to, že do sebe postupně o půl deváté ráno narazila tři auta - dvě dodávky a jeden osobní automobil.

Zdroj: TV Nova

Řidiči ze všech tří aut vyvázli bez zranění, hůře ovšem dopadly automobily, škoda se vyšplhá k několika statisícům. Přestože jeden pruh vozovky zůstal průjezdný, okamžitě se tady vytvořily několikakilometrové kolony.

Problémy zejména na horách

V horských oblastech Královéhradeckého kraje byla i ve středu na silnicích II. a III. tříd několikacentimetrová vrstva ujetého sněhu, všechny silnice v kraji jsou však se zvýšenou opatrností sjízdné. V nejvyšších polohách Orlických hor se místy tvoří sněhové jazyky, vyplývá z informací silničářů.

V Královéhradeckém kraji ve středu teploty klesly až 11 stupňů Celsia pod bod mrazu, na většině území je jasno, bez srážek, pouze na Rychnovsku silničáři hlásili sněhové přeháňky. Dálnice a hlavní silniční tahy v kraji jsou suché, vymrzlé, sjízdné bez omezení.

Podle meteorologů by ve středu mělo být na východě Čech polojasno, denní teploty se budou pohybovat kolem nuly.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz