Zpravodajství

Klienti firmy Telefónica O2 mají potíže s internetem

Až desítky zákazníků firmy Telefónica O2 mají problémy s internetovým připojením. Když odešlou e-mailovou zprávu, vše vypadá tak, jak má. Jenže adresát může e-mail dostat také až po několika dnech. Podle společnosti Telefonica jde jen o krátkodobé zpomalení.

Petr Našic je fotograf. E-mail je pro jeho práci nezbytný. Posílá jím zákazníkům fotografie, a na rychlosti si zakládá. Tentokrát je musel
zklamat.

Podobný problém v poslední době řeší podle firmy Telefónica desítky lidí. Nejhorší podle odborníků je, že se běžný uživatel e-mailové pošty ani nedozví, že jeho dopis nedorazil.

Telefónica o problému ví už od minulého týdne. Jde prý o běžnou údržbu sítě, a za všechny problémy se zákazníkům omlouvá.

Mnohým mohl výpadek e-mailu přinést pracovní problémy. Telefónica ale nikoho odškodňovat nebude.

Telefónica se brání, bohužel nemůže garantovat doručení daného e-mailu. To potvrzuje i námi oslovený právník. Všeobecné podmínky společnosti Telefónica, které každý zákazník podepisuje, to umožňují.

Pokud tedy budete posílat něco důležitého, raději než na e-mail se spolehněte na kurýra nebo doporučený dopis a klasickou poštu.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a zbytek je z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz