Zpravodajství

Petr Janda chystá do Lucerny bombu

Petr Janda chystá do Lucerny bombu
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Legenda naší populární hudby, vůdčí osobnost slavné skupiny Olympic Petr Janda, se už moc těší na tuto sobotu. Čeká ho poslední a nejslavnostnější ze série letošních vánočních koncertů, kde jinde, než v pražské Lucerně.

"Budou tam všichni mojí známí," těší se muzikant. "Zahrajeme vedle největších hitů z naší pětačtyřicetileté kariéry také vánoční koledy. Miluji Lucernu, je už to tradiční bašta Olympiku, odehráli jsme v ní kolem šesti set koncertů. Šíleně se na to těším, bude to bomba," říká o svém nadcházejícím vystoupení nezničitelný rocker.

Na stará kolena prožívá štěstí
I když jeho muzikantská dráha byla hvězdná, v soukromém životě ho potkávaly tragédie. Zemřela mu žena i dítě. Neměl to tak lehké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Teď se karta jeho osobního života obrátila. Se svou mladou ženou Alicí je šťasten. "Nyní opravdu prožívám pocity štěstí nejen na pódiu, nejen při potlesku. Alici miluji a těším se na naše Vánoce. Budou takové klasické, kapr, salát, štrůdl, televizní pohádky. I naši psi dostanou pořádně nažrat. Nikam nás to do zahraničí na svátky netáhne. Navíc jsme letos už cestovali dost. Byli jsme v Austrálii, Singapuru, v Americe, ve Švédsku.... Ale na Silvestra vyrazíme do českých hor."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz