Zpravodajství

VIDEO: Střetly se dva náklaďáky převážející nová auta

VIDEO: Střetly se dva náklaďáky převážející nová auta

Ke spektakulární nehodě došlo v pátek ráno u Libichova na Mladoboleslavsku. Srazily se tu dva nákladní vozy převážející zbrusu nová auta. Při nehodě nedošlo ke zranění osob, uvedl pro nova.cz tiskový mluvčí mladoboleslavské policie Ladislav Beneš.

Zdroj: TV Nova

Na silnici a v poli skončilo několik fordů a škodovek. Nehoda je v šetření, její následky jsou již odstraněny, silnice je plně průjezdná, uvedl Beneš.

Kamion naložený fordy odbočoval doleva na Dobrovice. V tu chvíli do jeho návěsu zezadu narazil další, pro změnu se škodovkami.

 

"Dával přednost, stál na místě. Já když jsem se dostal vedle něj tak on se rozjel a jak se mu hnul vlek, tak mně sestřelil do příkopu," popsal jeden z řidičů.

 

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz