Zpravodajství

Myčka mu rozbila auto, prý si to zavinil sám!

Myčka mu rozbila auto, prý si to zavinil sám!
Zdroj: TV Nova

Nepříjemné ráno má za sebou pan Čížek po návštěvě čerpací stanice na Praze 4. Jeho auto mu tady totiž zničila mycí linka. Vedení čerpací stanice mu navíc předložilo formulář, kde měl podepsat, že majetek stanice mycí linku poškodil právě on. Proč k demolici vozu došlo, zatím není jasné.

Ten kufr nejde zavírat, protože je hnutý celý zadní víko, blatník, včetně zadního okna, včetně boule do střechy.

Jen torzo zbylo ze zadního skla auta pana čížka, které si v pondělí ráno nechal umýt na čerpací stanici. Za necelých 120 korun si koupil mycí program.

Vedoucí pumpy s ním navíc chtěl sepsat formulář, ve kterém se měl upsat, že mycí linku pan Čížek poškodil. Ten to odmítl a na sepsání protokolu zavolal na místo policii. Společnost provozující síť čerpacích stanic připouští, že jejich zaměstnanec chyboval.

Sdružení obrany spotřebitelů tvrdí, že dávat zákazníkům takový formulář je nepřípustné a benzínka musí škodu zaplatit.

Na opravu auta teď bude čekat pan Čížek tři týdny, o tom, kdo zaplatí celou škodu se rozhodne do tří měsíců.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz