Zpravodajství

VIDEO: Vietnamci pěstovali marihuanu ve velkém

VIDEO: Vietnamci pěstovali marihuanu ve velkém

Naši vietnamští spoluobčané si asi našli nový druh obživy. V noci na středu jim totiž policie při své razii na Chebsku zabavila marihuanu za čtvrt milionu korun.


Úlovek se policistům podařil v obci Luby u Chebu. Před půlnocí tam vnikli do rodinného domu a při domovní prohlídce našli domácí umělou plantáž, na které rostlo na 450 kusů konopí. Našli tam také již usušené stvoly z marihuany. To dokazuje, že pachatelé již uskutečnili minimálně jednu sklizeň. Pachatelé jsou vietnamské národnosti.

Pěstování marihuany ve velkém se rozmáhá

Podle kriminalistů se právě pěstování konopí ve velkém stává novým hitem v asijské komunitě. Není to rozhodně první případ na Chebsku. Prodej padělaného zboží Vietnamcům na tržnicích již tolik nevynáší, a tak hledají nové možnosti, jak vydělat.

 

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz