Zpravodajství

Spisovatel Vladimír Páral chystá lázeňskou seznamku

Spisovatel Vladimír Páral chystá lázeňskou seznamku
Zdroj: Korzo

Vladimír Páral, jeden z našich nejúspěšnějších současných prozaiků, rád přijímá pozvání na nejrůznější párty a večírky. Hledá na nich totiž inspiraci pro svou další uměleckou tvorbu. Teď právě dokončuje nový román. "Vyjít by měl příští rok," prozradil Vladimír Páral. "Chci v něm nakopnout ten náš kult milionářů. Myslím si, že je značně přehnaný a neměli bychom to tak baštit. Proto můj zatím pracovní název taky zní Blbý miliardář."

Spisovatel Vladimír Páral, který trvale žije v Mariánských Lázních, chce také vyburcovat lázeňské hosty z letargie. Vypracoval projekt seznamky, která se bude odehrávat na lázeňské kolonádě. Zájemci o vhodný nový protějšek budou korzovat vždy s určitou květinou v ruce a tím dají případnému zájemci na vědomí, že o něj mají zájem.
Autora řady populárních románů, které byly i zfilmovány jako například Milenci a vrazi nebo Playgirls, k tomuto kroku údajně nepřiměla v žádném případě snaha najít si novou partnerku.
"Ne, já už jsem seznámen, jsem zadán," brání se. "Chci jen zpříjemnit lidem pobyt v těchto lázních."

Vladimír Páral, původním povoláním technologický inženýr, je věčný optimista. Je velkým příznivcem erotiky a jógy. Tvrdí, že štěstí se dá naučit stejně jako jiné dovednosti, třeba jízda na kole nebo plavání. Záleží jen na tom, zda člověk má snahu a zda mu někdo ukáže, jak na to.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz