Zpravodajství

Mladík boural pod vlivem drog

Mladík boural pod vlivem drog

Vážná dopravní nehoda se stala v noci na středu na rychlostní komunikaci R10 z Prahy do Liberce. Střetla se tu dvě osobní auta. Jedno začalo po nárazu hořet.

Zdroj: TV Nova

Nehodu zavinil mladík, který byl údajně pod vlivem drog. Neměl zapnutá světla a po silnici jel prý velmi pomalu, doslova krokem. Ve sto třiceti kilometrové rychlosti ho pak smetl řidič jiného auta.

Jeden z vozů navíc začal po srážce hořet. Oba řidiče se naštěstí podařilo včas vyprostit. Oba utrpěli vážná zranění a skončili v nemocnici.

Kamion zabil muže

Na silnici R16 mezi Velvary a Mělníkem u odbočky na Velvary kolem 16:30 kamion srazil a usmrtil šedesátiletého muže. Příčiny nehody vyšetřuje policie, silnice je v místě neštěstí uzavřena. Policisté odklánějí dopravu po okolních komunikacích.

Podle mluvčí středočeské záchranné služby Terezy Janečkové byl muž po příjezdu lékařů již mrtev. Policie zatím nevylučuje možnost, že muž pod kola kamionu skočil úmyslně.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz