Zpravodajství

VIDEO: Na silnicích opět řádila smrt

VIDEO: Na silnicích opět řádila smrt

Úterý bylo bohužel opět černým dnem na českých silnicích. Čtyřiadvacetiletý řidič dodávky zemřel ráno při dopravní nehodě mezi Pištínem a Sedlcem na Českobudějovicku. Na rovném úseku silnice dostal smyk, sjel mimo vozovku a náraz odmrštil vozidlo zpět na silnici, kde se převrátilo na bok.

Zdroj: TV Nova

Nikdo jiný zraněn nebyl, řekla českobudějovická policejní mluvčí Regina Tupá.

"Jednalo se o vozidlo České pošty," upřesnila. Nehoda se stala v 5:40. Úsek silnice I/20 z Českých Budějovic do Písku byl čtyři hodiny zcela uzavřen a policisté dopravu odkláněli přes okolní obce. Příčinu nehody policisté vyšetřují.

Mrtvý řidič na Kladensku

Při dopravní nehodě za obcí Velká Dobrá na Kladensku odpoledne zahynul řidič osobního vozidla. Sedmnáctiletá spolujezdkyně byla s těžkým zraněním letecky dopravena do nemocnice v Praze. Silnice v místě nehody je uzavřena.

Řidič osobního vozidla Renault Clio z neznámých příčin vrazil do stromu na silnici z Velké Dobré směrem ke kladenskému Sletišti. Silnice je kvůli vyšetřování nehody uzavřena a policisté odklánějí dopravu po přilehlých komunikacích.

Ležícího cyklistu přejelo auto

Velmi neobvyklá dopravní nehoda s tragickými následky se stala v pondělí večer u Velké Bystřice na Olomoucku.

Cyklista pravděpodobně najel na ležící rezervu na silnici, upadl, za ním jelo potom osobní vozidlo, které rovněž narazilo do rezervy a následně do cyklisty, který ležel na zemi, a ten utrpěl smrtelné zranění.

Totožností mrtvého cyklisty si zatím policisté nejsou jisti. Tu by měla určit soudní pitva.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz