Zpravodajství

Kamion srazil desetiletou dívku na přechodu pro chodce

Kamion srazil desetiletou dívku na přechodu pro chodce
Zdroj: TV Nova

O štěstí v neštěstí může hovořit 10letá dívka, kterou v Nahořanech na Náchodsku srazilo nákladní auto. Řidič kamionu ale téměř stačil tahač ubrzdit, mladá dívka tak utrpěla pouze lehčí zranění. Našemu serveru to sdělila náchodská policejní mluvčí Eva Prachařová.

"Dívka je na ošetření v náchodské nemocnici," uvedla mluvčí.

Podle našich informací policisté provedli zkoušku na alkohol. Řidič nebyl pod vlivem alkoholu. "Řidič na místě nehody zastavil a poskytl dívce první pomoc," uvedla mluvčí. Doprava na místě nehody byla řešena kyvadlově, nyní už se vrátila do běžných kolejí, dodala mluvčí.

Podle mluvčí je to v regionu neobvyklý případ. Kamiony se vyhýbají střetům s chodci i v Náchodě, kudy vede mezinárodní silnice do nedalekého Polska.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Píše se na Deník.cz