Zpravodajství

Řidič vjel autem přímo pod kamion!

Řidič vjel autem přímo pod kamion!
Zdroj: TV Nova

Středa nezačala na našich silnicích příliš dobře. Nehoda se smutnou bilancí se stala brzy ráno u Kolína. Škoda Fabia se tam srazila hned se dvěma kamiony. „V troskách škodovky zemřeli dva lidé," řekla serveru Nova.cz kolínská policejní mluvčí Petra Čimová.

Nehoda se stala krátce před 06:00 v levotočivé zatáčce asi 200 metrů za Kolínem ve směru na Tři Dvory. "Od Kolína jely za sebou dva kamiony Volvo s návěsem. Škodovka, která jela v protisměru, z nezjištěných příčin nejprve zavadila bokem o první nákladní auto, s druhým se potom srazila čelně," doplnila Čimová.

"Před šestou hodinou ranní jsme byli voláni k dopravní nehodě osobního auta a kamionu na silnici z Kolína ve směru na Tři Dvory. Na místě zemřely dvě osoby z osobního auta. Jednalo se o muže a ženu středního věku. Lékař po příjezdu konstatoval smrt," řekla našemu serveru mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.

"Ve škodovce zemřel třiašedesátiletý muž a devětačtyřicetiletá žena. Škoda na autech byla předběžně vyčíslena na 800 000 až milion korun," dodala policejní mluvčí Čimová.

Míru zavinění a přesnou příčinu nehody policie stále vyšetřuje.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz