Zpravodajství

Pražská tramvaj srazila třináctiletého, bojuje o život

Pražská tramvaj srazila třináctiletého, bojuje o život
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Nepříjemná nehoda se stala v pátek večer v Praze nedaleko tramvajové zastávky Praha-Modřany. Třináctiletého mladíka tam srazila tramvaj linky 21. Mladík utrpěl těžká poranění hlavy. Našemu serveru to sdělily mluvčí policistů a záchranářů Eva Brožová a Jiřina Ernestová.

"Mladíka jsme převezli s těžkými poraněními hlavy do Thomayerovy nemocnice," uvedla Ernestová. "Informaci o nehodě jsme přijali v 19:49," doplnila Brožová. Zprávu o nehodě tramvaje v Praze nám potvrdil i Jan Kučera z Drážní inspekce.

"K nám do nemocnice byl pacient přivezen před devátou večer," uvedla mluvčí nemocnice Martina Štanclová. "Naši lékaři provedli náročnou dvouhodinovou operaci," dodala. "Pacient je v ohrožení života," uvedla mluvčí s tím, že leží na jednotce intenzivní péče.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz