Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Smrtelná nehoda na Radlické: na ženu se převrátil nissan

EXKLUZIVNĚ: Smrtelná nehoda na Radlické: na ženu se převrátil nissan
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Tragická nehoda se stala v Praze ve čtvrtek ráno. Při dopravní nehodě dvou aut tam zemřela 55letá spolujezdkyně. Ve druhém voze utrpěl 42letý muž pohmožděniny páteře. Našemu serveru to sdělili mluvčí pražských policistů Ladislav Bernášek a Iveta Česalová z pražské záchranky.

"Nehoda byla ohlášena v 8:16," uvedl Bernášek. "Poblíž stanice metra Jinonice se dostalo vozidlo do smyku. Vlivem smyku narazilo do protijedoucího volkswagenu a následně do betonového ostrůvku," uvedl Bernášek. Podle něj z auta vypadla spolujezdkyně.  

"32 letý řidič havarovaného nissanu uplatnil technickou závadu," řekl mluvčí.

"Žena havarovala v nissanu, který se po nehodě převrátil přímo na její tělo," uvedla mluvčí s tím, že oběť nehody z vozu vypadla.

"Muže jsme převezli do nemocnice v Praze-Motole s mnohočetnými pohmožděninami páteře," uvedla Česalová.

Nehoda omezila dopravu na místě asi na 90 minut.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz