Zpravodajství

VIDEO: Herci slaví Vánoce v Thajsku nebo v Řitce

VIDEO: Herci slaví Vánoce v Thajsku nebo v Řitce

Možná si leckdo z vás nedovede přestavit svátky mimo svůj obývák a bez svátečního servisu po babičce. Naši respondenti se s námi rozdělili o to, zda a kdy trávili vánoční čas mimo teplo svého domova.


Někteří mají domov tam, kde jsou s nimi jejich blízcí a je jedno, zda je to v České republice, a nebo v Thajsku. Adrian Jastraban si třeba na Vánoce přiváží ze Slovenska svou maminku, která vykouzlí tu správnou vánoční atmosféru kdekoli...

Herečka Kateřina Brožová, která září v Pojišťovně štěstí, nám prozradila, co ji na Vánocích baví a co ji, lidově řečeno, štve. „Mám ráda tradiční české Vánoce. Ale přiznám se, že už posledních několik let toužím po tom odjet někam za sluncem, teplem a vůbec se nezabývat těmi starostmi, nakupováním dárků a tím shonem, který je tak typický pro předvánoční období tady u nás. A musím přiznat, že mě to mrzí, i když jsem toho součástí a nevyhnu se tomu. Valí se na nás všechny ty reklamy a my s vyplazeným jazykem lítáme jako šílenci, abychom to všechno zvládli. Po nocích pečeme cukroví, sice rádi a s láskou... A pak se konečně na Štědrý den sejdeme u toho stromečku, rychle to vybalíme a zase je ten Štědrýden pryč a vlastně nám uteče podstata toho období. Ale jak říkám. Ani já s tím nic nenadělám. Vánoce si užívám kvůli malé dceři."

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz