Zpravodajství

VIDEO: Auto skončilo v kotrmelcích na poli, mladá řidička zemřela

VIDEO: Auto skončilo v kotrmelcích na poli, mladá řidička zemřela
Zdroj: TV Nova

Tragicky skončila v sobotu před sedmnou hodinou ráno nehoda v Medlešicích mezi Chrudimí a Pardubicemi. 23letá řidička Fiatu Uno tam zřejmě nezvládla rychlost a havarovala. Nehodu nepřežila. Našemu serveru to sdělili operační důstojník chrudimských policistů Robert Pumer a policejní mluvčí Věra Hamáčková.

"Řidička fiatu nezvládla na namrzlé silnici pravotočivou zatáčku, dostala se do protisměru a tam se od svoditel odrazila mimo silnici," řekl operačnmí důstojník. "Auto se pak několikrát převrátilo přes střechu a skončilo na poli," dodal policista. Zastavilo se až po padesáti metrech.

Nehoda přitom možná vůbec nemusela skončit tak tragicky. "Řidička nebyla připoutaná," řekla mluvčí Hamáčková.

V zatáčce to ale není zdaleka první smrtelná nehoda. Letící auto tu v sobotu rozbilo několik pomníčků, které jsou teprve od léta. Loni v zatáčce umřeli čtyři lidé. Jeden z nich byl motocyklista.

Místní tak označují místo nehody za zatáčku smrti. Loni v prosinci tu byly umístěny výstražné značky a rychlost byla snížena z 90 na 70 kilometrů za hodinu.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Píše se na Deník.cz