Zpravodajství

Žhář podpálil statek

Žhář podpálil statek

Zatím neznámý žhář založil v noci na úterý požár na půdě statku mezi obcemi Drnek a Mšec na Kladensku. Hasiči uchránili majetek v hodnotě okolo čtyř milionů korun. O objekt se současný majitel údajně soudil, a tak není vyloučeno, že oheň žhář založil ze msty.

Zdroj: TV Nova

"V současné době prošetřujeme jako hlavní příčinu úmyslné zapálení neznámým pachatelem z toho důvodu, že požár byl založen na dvou na sebe nezávislých místech, řekl vyšetřovatel hasičů Libor Pospíšil.

Při dopoledním ohledání místa požáru vyšetřovatelé objevili ještě třetí ohnisko. Případ převzala kladenská kriminálka. Škoda je předběžně vyčíslena na více než půl milionu korun.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz