Zpravodajství

VIDEO: Horké arménské hlavy v Praze: 1 mrtvý!

VIDEO: Horké arménské hlavy v Praze: 1 mrtvý!
Zdroj: TV Nova

V pražských Holešovicích se dopoledne střílelo. V činžovním domě ve Strojnické ulici se pohádali dva Arméni. Jeden při hádce ale vytáhl zbraň a svého příbuzného zastřelil. Policie po střelci pátrá.

V bytě byl pětadvacetiletý Armén se svou přítelkyní. Pak tam přišel o dva roky starší krajan. Podle našich informací to byl jeho strýc. Údajně došlo k menší hádce, starší muž při ní vytáhl zbraň a pak padly čtyři výstřely. Ty zasáhly oběť  přímo do hrudi.

Pátrání zatím bez úspěchu 

Ihned po střelbě policie poslala do terénu 10 hlídek, které po střelci pátraly. Stopy údajně vedly do nedalekého parku Stromovka. Tam ale policisté pachatele už nenašli. Střelbu z bezprostřední blízkosti viděla pouze přítelkyně zabitého. Nikdo z místních ještě dlouho po střelbě netušil, co se tady stalo.

Popis pachatele:

Je asi 180 cm vysoký, má kratší černé vlasy a je silnější postavy. Pokud tohoto muže uvidíte, rozhodně se ho nepokoušejte zastavit. Pachatel sice na místě střelnou zbraň nechal, policisté se ale domnívají, že má ještě jednu.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz