Zpravodajství

VIDEO: Zběsilá honička za volantem: řidič předjížděl přes chodníky!

VIDEO: Zběsilá honička za volantem: řidič předjížděl přes chodníky!

Ve velkém nebezpečí byli ráno lidé, kteří jeli v Brně do práce nebo za nákupy. Před policií tam v autě zběsile ujížděl centrem města zloděj. Policisté ho poté, co několikrát vjel na chodník a projel na červenou, chytili.

Zdroj: TV Nova

Tentokrát měl 28letý muž smůlu. Při pokusu o vloupání do auta ho přistihl majitel vozu, okamžitě zavolal policii a popsal, v jakém autě muž ujel. Policisté měli okamžitě jasno. Začala zběsilá honička, tady vidíte, jak mladík před policisty kličkoval dokonce i po chodníku, podél popojíždějící kolony aut.

Řidič ujížděl policistům centrem Brna přímo v ranní špičce, skončil až na chodníku.

"Ta honička byla opravdu velmi nebezpečná, pachatel několikrát jel na červenou a dvakrát vjel na chodník," řekl brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Vzhledem k tomu, že na řidiče měli policisté políčeno už kvůli jeho předchozím škraloupům, není zatím jasné, z jakých činů bude obviněn. Pravděpodobné je, že nad ním visí přinejmenším pokus o krádež a útok na veřejného činitele.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz