Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Vražda v zahrádkářské kolonii: mrtvá žena zabalená do koberce!

EXKLUZIVNĚ: Vražda v zahrádkářské kolonii: mrtvá žena zabalená do koberce!
Zdroj: TV Nova

Od úterního rána řeší východočeští kriminalisté násilný trestný čin. V zahrádkářské kolonii poblíž Pardubic našli ráno v domku mrtvou přibližně padesátiletou ženu. Měla rozbitou hlavu a byla zabalená do koberce. "Na místě bylo nalezeno tělo ženy," potvrdila našemu serveru východočeská policejní mluvčí Iva Marková.

Případ je o to horší, že se žena starala o svou slepou autistickou vnučku. Ta je s největší pravděpodobností také jediným svědkem tragédie.

"Policie případ stále prošetřuje, zatím nebudeme sdělovat další informace, " řekla Marková s tím, že podrobnosti sdělí kriminalisté až během středy.

Policie hledá auto

V souvislosti s případem hledají policisté osobní automobil, který stál v blízkosti místa činu. Jde o červený vůz značky Hyundai Atos - Prime MXI s poznávací značkou 2E9 9212, sdělila pardubická policejní mluvčí Jitka Vavřinová. Policie zároveň hledá svědky události.

Paní Alena žila v domku se svým manželem a vnučkou. Zatím je obrovskou záhadou, co se v zahrádkářské kolonii vlastně stalo. Na místě od rána vyšetřovalo několik desítek policistů a kriminalistů včetně psovoda.

Policie zatím nemá stopu

Podle našeho zdroje je možné, že se pachatel do domu vloupal. Policie zatím nemá ani podezřelého a neví se ani, jaký byl motiv jeho činu. Jisté ale je, že z místa neštěstí zmizelo auto.

Vše nasvědčuje tomu, že jediným svědkem neštěstí je asi třináctiletá vnučka zavražděné ženy. Ta je ale slepá a trpí autismem. Není jisté, co s ní teď bude, o tom bude muset rozhodnout sociální pracovnice.

Pokud v domě došlo opravdu k vraždě, hrozí pachateli až patnáct let za mřížemi nebo i výjimečný trest.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz