Zpravodajství

VIDEO: Oslaďte si život čokoládou

VIDEO: Oslaďte si život čokoládou

Čokoláda patří neodmyslitelně nejen k svátku sv. Valentýna. Tato sladká hnědá hmota je třeba dobrým lékem na stres a navozuje dobrou náladu.

Zdroj: TV Nova

Více o této kakaové hmotě nám vyprávěl ve Snídani s Novou ranní host Lukáš Pohl.

Zajímává se třeba to, kde rostou nejlepší kakaové boby nebo jak vzniká bílá čokoláda? " Základem je kakaové máslo, které je nažloutlé a díky němu pak čokoláda nemá obvyklou tmavou barvu. Máslo ji také dodává sametovou jemnost" vypráví cukrář.

V čem spočívá hodnocení čokolády a co vše se dá z této zázračné hmoty vyrobit se dozvíte z následujícího videa. Tak ať vám, nejen dnes, chutná.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz