Zpravodajství

Nová bondovka na obzoru a klasiky na Nově

Nová bondovka na obzoru a klasiky na Nově
Zdroj: Falcon

Zatímco se v britských ateliérech připravuje již dvaadvacáté pokračování filmu o agentovi 007, my vám v nedělních vysíláních přineseme bondovky starší. Již tuto neděli odpoledne se můžete těšit na film Moonraker.

Nový film o nejznámějším agentovi všech dob režiséra Marca Fostera (např. Hledání země nezemě) dostal název Quantum Of Solace. Hlavní roli v něm ztvární anglický herec Daniel Craig, který Bonda i v Casinu Royale z roku 2006. V dalších rolích se představí vynikající Judi Dench nebo mladá herečka Gemma Arteton a v roli Bondova protivníka francouzský herec Mathieu Amarlic. Film přijde do českých kin 6. listopadu.

Moonraker již tuto neděli

Abychom vám usnadnili čekání na premiéru, již tuto neděli odpoledne (14:25) vám nabídneme akční dobrodružství ve filmu Moonraker. Roli nepřekonatelného agenta si zahrál vynikající herec Roger Moore. Ten ztvárnil Jamese Bonda ještě v dalších šesti úspěšných filmech. Moore loni oslavil osmdesátku, ale herectví ještě na hřebík nepověsil. Zatím jeho poslední film scénáristy a režiséra Seana Robinsona ponese název Agent Crush a k vidění u nás bude v příštím roce. Raketoplán Moonraker je unesen a agent 007 dostane úkol ho vypátrat. Při pátrání se však dostává na stopu dalším nekalostem. Jako vždy bojuje za záchranu světa a do cesty mu vstupují tvrdí nepřátelé.

Nikdy neříkej nikdy

Další neděli, tedy 24. února, se připravte na populárního herce Seana Conneryho. Ve filmu Nikdy neříkej nikdy jde James Bond tentokrát po stopách organizace, která unesla dvě jaderné střely. Musí je dostat zpět dříve, než je únosci aktivují a zničí tak svět. Sean Connery už se také k osmdesátce blíží, ale tak čile jako dříve už nehraje. Vůbec nejlepší role ztvárnil ve filmech Skála, Indiana Jones a také ve snímku Neúplatní, za kterou dostal Oscara.

 

Falcon

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz