Zpravodajství

VIDEO: V Praze se srazily tramvaje

VIDEO: V Praze se srazily tramvaje

Srážka tramvají zastavila odpoledne na téměř hodinu a půl provoz na jedné z hlavních tratí v centru města. Řidič si nevšiml, že souprava před ním přibrzdila a narazil do ní. Situaci sleduje Martina Bočková

Zdroj: TV Nova

Při srážce se lehce zranila jedna z cestujících. Řidiči nabourané
tramvaje pomohli ven z vozu lidé na místě nehody. Jde o první velkou
letošní nehodu tramvají v Brně. Škodu zatím dopravní podnik odhadovat nechce. Obě tramvaje jdou nyní na revizi a budou na čas vyřazeny z provozu.

Odpolední Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz