Zpravodajství

VIDEO: Soukromý mail: Koho označil Bursík za krávu?

VIDEO: Soukromý mail: Koho označil Bursík za krávu?
Zdroj: TV Nova

Emailová korespondence prozradila na zelené, že to uvnitř jejich strany asi pořádně vře. A předseda strany Martin Bursík musí vysvětlovat další nepříjemnosti.

Včera po 22. hodině poslala poslankyně zelených Olga Zubová předsedovi Martinu Bursíkovi mail, v němž se omlouvá z úterního jednání poslaneckého klubu. Jako důvod uvádí další operaci.

Po hodině jí příchází od Bursíka mail, který ale evidentně chtěl poslat Kateřině Jacques. Píše se v něm: "Ona ta kráva nás už ani neumí oslovit. To je neuvěřitelný. Donutíme je ke spolupráci silou, Kaťuško. Políbení Martin."

Naší televizi tento dopis předseda Strany zelených komentoval slovy: "Já jsem někdy v noci unavený odklikl reakci, která se netýkala ani Olgy Zubové, ani nebyla určena jí," uvedl Bursík. Komu ale korespondence patřila, Bursík nechtěl říci. Žádný komentář k tomu neposkytla ani Kateřina Jacques.

Bursík se Zubové omluvil

Bursík už Zubové poslal omluvu, aby vše brala tak, že tento mail nebyl určený jí, ani se jí netýkal.

Zubová dnes poslala všem straníkům mail, v němž píše, že chce, aby Bursík vysvětlil, co tím vším myslel. Píše také, že chce s vedením strany spolupracovat, ale nikoli silou. Za Zubovou už stojí někteří spolustraníci ze Strany zelených.

Místopředsedkyně Strany zelených k této kauze televizi Nova řekla: "Já tuto záležitost nebudu pro média nijak komentovat. Budeme to řešit ve straně. A jediné, co garantuji, je, že silou se ve straně Zelených nic řešit nebude."

V následujících dnech tak Martin Bursík a Kateřina Jacques zažijí docela horké chvilky. Budou totiž muset vysvětlit, kdo je ona kráva a jaké že násilí to mysleli. 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz