Zpravodajství

Policejní pátrání: V lese byl oběšenec

Policejní pátrání: V lese byl oběšenec
Zdroj: TV Nova

Rokycanští policisté našli v pátek ráno v lese nedaleko Vranovic na Rokycansku mrtvolu 53letého muže. Muže naposledy viděli jeho blízcí 19. února. Podle lékařů spáchal sebevraždu. Uvedla to rokycanská policejní mluvčí Jana Tomková.

"Muže jsme bezúspěšně hledali v restauracích a na nádražích," řekla Tomková. "Od pátku jsme zahájili pátrání, kterého se zúčastnily čtyři desítky policistů," dodala. Policisté našli mrtvolu muže v lese.

"Udusil se oběšením," upřesnila mluvčí. Podle ní lékaři nezjistili cizí zavinění.

Muž po sobě nezanechal žádný dopis na rozloučenou. O tom, kdy přesně sebevraždu spáchal, by měla napovědět soudní pitva.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz